A Budaörs otthonába látogatott a Kecskeméti NKSE ifi csapata

A harmadik forduló mérkőzése után Kerékgyártó Zsolt edző értékelt.

Lejátszottuk harmadik mérkőzésünket is a bajnokságban. Az eredmény 33:27 a hazai csapat javára.

A meccset jól kezdtük, fej-fej mellett haladt a két csapat. A 15. perc körül újra jött egy pár perces rövidzárlat, amikor nem tudtunk gólt lőni és a budaörsiek megléptek 5 góllal. Mivel ez nem először fordul elő, meg kell találnom az okát, mert saját magunkat hozzuk rendszeresen nehéz helyzetbe. A szünetben próbáltam rendet tenni a fejekben, de kevés sikerrel, így pár perc után időt kellett kérnem, mivel már 9 gól is volt a két csapat között. Cserékkel rendeztük a sorokat és egyszerre megindult a játék. Feljöttünk 3 gólra és esélyünk volt még szorosabbá tenni a meccset többször is, de döntő pillanatokban rendre rossz döntéseket hoztunk, vagy technikai hibákat követtünk el. Bízom benne, hogy a most következő rövid bajnoki szünetben sikerül rendezni a sorokat és az – elvileg – nyerhető meccseken felnövünk a feladathoz.