ÁLLÁSHIRDETÉS! Új csapattagot keresünk adminisztratív stábunkba!

Új csapattagot keresünk a Kecskeméti Női Kézilabda Sportegyesület adminisztratív stábjába!

Ha szereted a sportot, különösen a kézilabdát, jelentkezz ASSZISZTENS pozíciónkba!

Feladatok:

  • Általános titkárnői feladatok: levelezés, telefon kezelése; napi adminisztratív feladatok, vendégek fogadása
  • Vezetők munkájának adminisztratív és szervezési támogatása
  • Kollégák munkájának és az irodai ügymenet támogatása
  • Rendezvények, értekezletek szervezése (meghívók elkészítése, teremfoglalás, vendéglátás megszervezése)
  • Céges adatbázisok ismerete és kezelése
  • Anyagbeszerzés (irodaszer, reprezentációs ellátmány)
  • Kapcsolattartás (telefonon és írásban) a partnerekkel, közintézményekkel, sportszövetséggel
  • Jegyzőkönyvek, jelentések, szakmai anyagok, kimutatások, szerződések elkészítése, előkészítése
  • Közreműködés a pályázati elszámolások összeállításában

Szakmai elvárások:

  • Legalább 5 éves szakmai gyakorlat és középfokú végzettség
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Protokollban való jártasság
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Személyes elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Magas szintű szervező/koordinációs készség, önálló munkavégzés
  • Precizitás, lojalitás, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú csapat, kulturált munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes munkakör
  • Teljes munkaidő

Bérezés: megegyezés szerint

Munkakezdés: azonnal

Jelentkezés módja: Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, fizetési igény megjelöléssel a vezsu76@gmail.com e-mail címen.

Hír megosztása:
fb-share-icon

Szerző: KNKSE

Oszd meg ezt a hírt!