Az „Év felnőtt csapata” a Hufbau – Akker Kecskeméti NKSE

Az elmúlt hétvégén zajlott a Kecskeméti Sportegyesületek Szövetsége, valamint Kecskemét Megyei Jogú Város Sport Munkacsoportja által szervezett, már hagyománnyá vált sportnap Kecskeméten, amely focitornával indult, majd délután a Városházán tartottak fogadást azon sportolók és felkészítőik, edzőik számára, akik az elmúlt évben munkájukkal, kiemelkedő teljesítményükkel öregbítették városunk hírnevét.

 A nap zárásaként a Sportbálon adták át az „Év sportolója” díjakat.

A Hufbau – Akker Kecskeméti NKSE csapata elmúlt évi teljesítményével kiérdemelte az „Év felnőtt csapata” elismerést. Csapatunkat a rendezvényen Varga Nikolett és Farkas József technikai vezető, kapusedző képviselte, ők vették át a díjat is.

Köszönjük az elismerést, mindent megteszünk azért, hogy az idei évben is jó hírét vigyük városunknak!

Fotó: keol.hu

Szerző: KNKSE

Oszd meg ezt a hírt!