Döntőt játszik csapatunk Kecelen!

Lezajlottak a Bács-Kiskun megyei női bajnokság négyes döntőjének mai mérkőzései.

A versenykiírás értelmében a megyei bajnokság alapszakaszának első négy helyezettje jutott a hétvégi döntőbe.

Az első napon a bajnokság első helyezettje a negyedikkel, a második pedig a harmadikkal csap össze. A mérkőzések

győztesei játsszák vasárnap a döntőket, a vesztesek a bronzéremért lépnek pályára.

Az eredmények a következőképpen alakultak:

Kecskeméti NKSE II – Kiskőrösi NKSZSE 33: 23 (15:13)

Kalocsai KC – Kiskunmajsai KC     23: 22 (13:12)

Május 26-án vasárnap az eredményeknek megfelelően 11:00 órakor a 3. helyért játszik a Kiskőrösi NKSZSE a Kiskunmajsai KC csapatával.

Csapatunk 15 órakor játssza a döntőt, lányaink a bajnokság 2. helyezettjével, a Kalocsai KC-vel csapnak össze.

Kerékgyártó Zsolt a Kecskeméti NKSE vezetőedzője a következőket mondta a mérkőzés után:

“A Kiskőrös nagyon jól küzdött, de kidomborodott az edzésszámok közötti különbség, amely megjelent a végeredményben. Nagy pozitívum, hogy mindenki pályára tudott lépni,

mindenki hozzá tett valamit az eredményhez.”

Gratulálunk a lányoknak, aki teheti, holnap látogasson el Kecelre a Városi Sportcsarnokba, buzdítsuk együtt a lányokat!