Nem sikerült pontot elhoznunk az MTK otthonából

Az őszi 2 góllal megnyert hazai mérkőzésünk után várható volt, hogy az MTK törleszteni szeretne az elhullajtott pontokért és egy végletekig kiélezett csata várható az Elektromos Sportcsarnokban, szombaton 18 órától.

A mérkőzést jobban kezdte a fővárosi alakulat, a 6. percben 3-1-re vezetett. A 14. percben 7-3-ra is ellépett ellenfelünk, de ebből Marosán György időkérése után rögtön visszajöttünk egy gólra a 19. percre (7-6). Jovana Risovic remekül védett, a védekezésünk is helyén volt, a félidőig támadásban sok hibát vétve 13-9 állt be az eredményjelzőn.

A második félidőben a 36. percben 15-10 volt az MTK javára, ebből azonban szépen visszamásztunk 2 gól hátrányra a 39. percre.

Az 52. percre szép lassan növelte előnyét ellenfelünk, rengeteg hibát vétettünk támadásban, melyből még két gólt faragtunk, de a végéig nem tudtunk 4 gólon belülre kerülni.

Köszönjük szurkolóinknak, hogy követtek és buzdítottak minket idegenbe is. 2018.04.21-én ismét hazai pályán a Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE, a Siófokot fogadjuk a Messzi István Sportcsarnokban 17 órától.

21875544_1496727653716244_103631549_o

MTK Budapest – Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE 23-19 (13:9)

KNKSE: Jovana Risovic (k) – Szabó Edina 6, Varga Nikolett 4, Siska Pálma 4, Aron Andrea 2, Deáki Dóra 1, Fauszt Éva 1, Yuliia Kucerova 1, Orell Bettina, Gulyás Vanda, Gulya Krisztina, Horváth Dóra, Albert Helga, Pusztai Petra, Kovács Krisztina, Tóth Lilla.

Gyertek és szurkoljunk együtt jövő héten is a kecskeméti lányoknak egy roppant fontos mérkőzés vár a Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE csapatára!