Nem sikerült továbbjutnunk a Magyar Kupában Kisvárdán

Az elmúlt pár hétben csapatunk rendkívül nagy terhelésen esett keresztül, de kimondható, elindultunk egy olyan úton, mely a jövő évi NB1-es tagságot megerősíti, a jövőre komoly előnyt, jövőképet jelent, így pozitív előjelekkel vágtunk neki a szerda Magyar Kupa mérkőzésnek.

Ám ez a fáradtság látoszott csapatunkon, a rutinosabb és jobb erőkből álló kisvárdai csapat végig uralta a mérkőzést, remekül játszott.

A mérkőzés kezdetén a Kisvárda kezdett jobban, majd a 15. percre sikerült felzárkóznunk (5-4).

Felváltva estek a gólok, a 21. percben 10-8 állt az eredményjelző táblán, majd egy remek félidei hazai hajrát követően 16-11-el fordultak a csapatok.

A második félidőt jobban kezdte ellenfelünk, két hetest is hibáztunk, így tetemes előny alakult ki a Kisvárda javára.

Ezek után szépen tartottuk magunkat, sokszor közelebb is léptünk, de jelentősen nem sikerült felülkerekedni a hazai csapaton, így megérdemelten jutott tovább ellenfelünk a Magyar Kupa küzdelmeiben a IV. fordulóba.

21875544_1496727653716244_103631549_o

Kisvárdai Master Good KC – Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE 27-19 (16:11)

KNKSE gólszerzők: Kaiser Melitta 3, Deáki Dóra 3, Gulya Krisztina 2, Aron Andrea 2, Varga Nikolett 2, Yuliia Kucerova 2, Kovács Krisztina 2, Fauszt Éva 1, Orell Bettina 1, Szabó Edina 1, Jovana Risovic, Pusztai Petra, Andrási Brigitta, Horváth Dóra, Karalyos Orsolya, Tóth Lilla.

Következő mérkőzésünket 2017.11.17-én pénteken Siófokon, idegenben játsszuk, majd egy kisebb pihenő után, 2017.12.30-án a Győri Audi ETO KC csapatát fogadjuk hazai környezetben!