Óriási akarat, mely a mai napon nem hozott pontot a Kecskemétnek

Rendkívüli akarat és elszántság látszódott a hazaiak szemében a bemelegítés alatt a Budaörs Handball elleni mérkőzés kezdete előtt.

A K&H Női Kézilabda Liga 17. fordulójában a Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE hazai pályán játszotta soron következő mérkőzését.

Rendkívül jól kezdte a mérkőzést a hazai csapat, rögtön két Szabó Edina hétméteressel az előny nálunk landolt. A 7. percben 4-2 volt a javunkra, a 11. percben 6-3-ra vezettünk.

A 19. percben 8-6-ra módosult az eredmény, majd a Budaörs fordított, de a félidei hajrából mi jöttünk ki jobban, így egy gólos vezetéssel mehettünk pihenőre (11-10).

A második félidő első gólját is mi szereztünk meg Siska Pálma által, de ekkor fordított ellenfelünk és kissé meglépett a 38. percre (13-18).

21875544_1496727653716244_103631549_o

Felváltva estek a gólok, a 44. percben 18-21 állt az eredményjelzőn. Az 52. percben 21-24 volt a Budaörs javára, majd egy remek hajrát követően az 56. percben 24-26 volt ellenfelünknek. Kétszer is támadhattunk a második félidőben az egy gólos hátrányért, de sajnos nem sikerült közelebb férkőznünk. A mérkőzés utolsó két gólját a vendégek szerezték, így állt be a végeredmény egy rendkívül magas hőfokú, harcos összecsapáson:

Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE – Budaörs Handball 24-28 (11:10)

2018.03.10. Szombat 17:00, Messzi István Sportcsarnok, 600 fő

Játékvezetők: B. Pech Katalin, Vágvölgyi Mária

KNKSE: Jovana Risovic (k) –  Szabó Edina 8, Varga Nikolett 5,  Siska Pálma 3, Aron Andrea 2, Gulya Krisztina 2, Deáki Dóra 2, Fauszt Éva 1, Kucerova Yuliia 1, Niklayenko Olha, Albert Helga, Horváth Dóra, Gulyás Vanda, Kovács Krisztina, Tóth Lilla, Pusztai Petra.

Következő mérkőzésünket március 28-án játsszuk Békéscsabán, egy óriási rangadón, gyertek és szurkoljuk ki együtt az újabb kecskeméti sikert!