Óriási hangulatú mérkőzésen sikerült egy pontot begyűjtenünk a Vasas otthonában

Mint arról korábban is beszámoltunk, óriás hangulat és küzdelem volt prognosztizálható a két feljutó csapat mérkőzésén.

Ez így is lett, a végletekig kiélezett mérkőzést láthattak a telt házas Népfürdő utcai Elektromos Sportcsarnokban a kilátogató nézők.

Az első félidőt jobban kezdtük, 0-2-vel indítottunk, majd szépített a Vasas, de ezután ismét két vendég góllal 1-4-re mentünk el. A folytatásban zárkózott a budapesti alakulat, a 15. percben kiegyenlített.

Ekkor megint mi ragadtuk magunkhoz a vezetést, a 23. percben 8-10 lett a mi javunkra. A félidőig szinte felváltva estek a gólok, közelebb jött a hazai csapat, majd a végén sikerült is kiegyenlítenie.

A második félidő eleje a Vasas számára indult jobban, két gólt követően 14-12-re vezettek, de a 38. percre visszajöttünk a mérkőzésbe: 15-15.

Ekkor ismét a hazai csapat ragadta magához a vezetést, ekkor három góllal el is húzott, de a 48. percre ismét egál állt az eredményjelző táblán.

21875544_1496727653716244_103631549_o

Az 52. percre ismét mi vezettünk, majd egy hazai gólt követően ismét mi szereztünk előnyt, az 58. percben: 23-24. Ekkor a Vasas támadt jobban, két gólt is szerzett. A végén mi támadtunk a döntetlenért, mely támadás végén 7 méterest ítélt a játékvezető, melyet Szabó Edina belőtt, így alakult ki a végeredmény: 25-25.

Köszönjük a mérhetetlenül nagy biztatást, amit a szép számú kecskeméti szurkolók biztosítottak részünkre és segítettek átlendülni minket a holtpontokon! Köszönjük!

150

2017. 10. 29. K&H Női Kézilabda Liga, 7. forduló:

Vasas SC – Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE 25-25 (12-12)

Budapest, Elektromos Sporcsarnok, 400 néző

Jv: Herczeg Péter, Südi Péter

Kiállítások: 6 illetve 8 perc

KNKSE gólszerzők: Szabó Edina 6, Yuliia Kucerova 5, Gulya Krisztina 5, Fauszt Éva 3, Varga Nikolett 2, Karalyos Orsolya 1, Aron Andrea 1, Kaiser Melitta 1, Jovana Risovic 1, Pusztai Petra, Deáki Dóra, Siska Pálma, Albert Helga, Horváth Dóra, Kovács Krisztina, Tóth Lilla.

Marosán György vezetőedző értékelés a mérkőzést követően: “Nem játszottunk jól, igazságos döntetlen született. Úgy gondolom értékes lesz ez a pont a bajnokság végén.”

A következő héten ismét hazai pályán játszik csapatunk, 2017.11.05-én az MTK Budapest csapatát fogadjuk! Gyertek és szurkoljunk együtt a kecskeméti lányoknak! Hajrá Kecskemét!