Sima győzelmet aratott a Vác Kecskeméten

Ahogyan az az idegenbeli mérkőzésünk után is, sajnos simán győzött Vác együttese a Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE otthonában a K&H Női Kézilabda Liga 15. fordulójában.

A mérkőzést remekül kezdte a kecskeméti alakulat, rögtön 3-1-el indítottunk, ám gyors támadásaikat és lerohanásaikat nem tudtuk megállítani. Támadásban hibáinkból gyors gólokat kaptunk, a 21. percben már 6-10-re fordított ellenfelünk.

Nem sikerült megtörni őket a félidőig sem, 10-18-ra növekedett a GVM Erope – Vác előnye.

A második játékrészben ismét jobban kezdtek a Váciak, a 35. percre 12-25 állt az eredményjelzőn, igaz többször feljebb kapaszkodtunk, de a különbség nagysága lényegesen nem tudott csökkenni, egészen a lefújásig.

21875544_1496727653716244_103631549_o

Az utolsó gólt mi szereztük meg, mellyel beállt a végeredmény:

Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE – GVM Europe-Vác 22-39 (10:18)

2018.02.24. Szombat, K&H Női Kézilabda Liga 15. forduló

Játékvezetők: Felhő Ferenc, Öcsi Tamás

Messzi István Sportcsarnok, 500 néző

KNKSE: Jovana Risovic – Fauszt Éva 4, Aron Andrea 4, Gulyás Vanda 3, Nikolayenko Olha 2, Deáki Dóra 2, Szabó Edina 2, Varga Nikolett 2, Siska Pálma 1, Tóth Lilla 1, Orell Bettina 1, Pusztai Petra (k), Gulya Krisztina, Horváth Dóra, Yuliia Kucerova, Kovács Krisztina.

Következő mérkőzésünket 2018.03.03-án Szombaton az Alba Fehérvár otthonában Székesfehérváron játsszuk 17 órától, valamint soron következő hazai mérkőzésünket 2018.03.10-én a Budaörs Handball csapata ellen vívjuk meg!