Váci NKSE – Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE 43-24

Jól kezdte a mérkőzést a kecskeméti alakulat, az 5. percben 3-1 állt a mieink javára. Sajnos ez nem tartott sokáig, számos technikai hibánkat, pontatlan lövésünket hamar megbüntette ellenfelünk, így a 11. percben már 8-4 volt javukra.

A 19. percben 11-5-re vezetett a Vác, mely 6 gólos hátrányt még sikerült tartanunk, de miután számos 2 percet gyűjtöttünk be. a félidőre tovább növelte előnyét rutinos ellenfelünk.

A második játékrészben még egyet rákapcsolt a fokozatra a Vác, ismételten technikai hibákat követtünk el, így már 36. percben 24-10 állt az eredményjelző táblán.

A végéig küzdöttek a kecskeméti lányok, köszönhetően Aron Andrea betöréseinek és Szabó Edina csapatkapitány öt értékesített hetesének sikerült tartani az eredményt szinte a lefújásig.

21875544_1496727653716244_103631549_o

Váci NKSE – Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE 43-24 (19:8)

2017.09.16. Szombat 18:00, Vác, Városi Sportcsarnok, nézőszám: 500 fő

Játékvezetők: Bócz László, Wiedemann Viktor

Kiállítások: 10 ill. 18 perc

KNKSE: Szabó Edina 7 (5), Aron Andrea 7, Siska Pálma 2, Gulya Krisztina 2, Gulyás Vanda 2, Deáki Dóra 1, Karalyos Orsolya 1, Yuliia Kucerova 1, Tóth Lilla 1, Nikolayenko Olha, Kovács Krisztina, Kaiser Melitta, Varga Nikolett, Albert Helga, Jovana Risovic, Andrási Brigitta.

Marosán György vezetőedző értékelése: “Betekintést nyerhettünk abba, hogy egy európai kupacsapat milyen minőségben kézilabdázik és fegyelmezetlenségeinket milyen mértékben bünteti meg.”

Ne felejtsétek, szerdán ismét hazai pályán játszik a kecskeméti alakulat, méghozzá az Alba Fehérvár KC gárdáját fogadjuk a Messzi István Sportcsarnokban 17 órától egy ismételten roppant nehéz mérkőzésen.

Gyertek és buzdítsuk együtt a Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE csapatát!