10 góllal verte a KNKSE junior csapata a Kisvárdát

A KNKSE junior csapata hozta a kötelezőt: kiegyensúlyozott, biztos játékkal végig vezette, majd tíz gól fölénnyel meg is nyerte a meccset.

Korsós Miklós vezetőedző: „Sima győzelmet arattunk, 10 góllal felül tudtuk múlni a Kisvárdát. A meccs előtt azért voltak izgalmak, hiszen januárban a félév zárása előtt a lányok a bizonyítványukra koncentráltak jobban. 4 játékosunk pedig már a felnőtteknél dolgozik, a hiányukat pótolni kellett. A mérkőzés elejét jól kezdtük, a védekezésben voltak hibáink, de orvosoltuk azokat, és elmentünk 9-10 góllal. A második félidő 20. perce körül volt egy kis káosz, szétestek fejben a lányok és a védekezésünk is gyatra volt, és mindez egyéni hibákból eredt. De ami a lényeg, hogy a végjátékra összekaptuk magunkat. Kötelező győzelem volt, de a Kisvárda nagyon felkészült volt.”

KNKSE – Kisvárdai KC junior mérkőzés: 30:20 (19:11)

Mérkőzés fotók a Képek oldalon láthatók.