Az őszi szezon eddigi legjobb meccsén van túl a KNKSE

50 percig abszolút partiban volt a KNKSE az Eszterházy KFSC Deja vu csapatával, gyakorlatilag végig fej-fej mellett haladt a két együttes. A félidőt 18:19-el zárták a lányok, amit egy nagyon küzdelmes és izgalmas második félidő követett. A meccs gyakorlatilag az utolsó 5 percben dőlt el, amikor döntetlenről 4 góllal elhúztak az egriek, amit a lefújásig már nem tudtak behozni a kecskeméti játékosok.

NBI/B, Keleti csoport 2015/2016 – 10. forduló

Hufbau Akker Kecskeméti NKSE – Eszterházy KFSC Deja vu 31:34 (18:19)

A KNKSE gólszerzői: Kuhinkó 4, Varga 4, Fehér 7, Palotás 5, Trbovic 3, Szabó 6, Kopecz 2.

Az Eszterházy KFSC Deja vu gólszerzői: Tóth 4, Petrovics 8, Kovács 3, Sári 7, Scheffer 4, Buzsáki 8.

Hétméteresek: 4/2 illetve 6/5

Az eredmény alakulása: 5. perc 1:2, 10. perc 5:5, 15. perc 8:8, 20. perc 10:12, 25. perc 14:15, 30. perc 18:19, 35. perc 21:20, 40. perc 24:24, 45. perc 25:26, 50. perc 28:29, 55. perc 30:30, 60. perc 31:34.

Fülöp Andrea vezetőedző: „50 percig abszolút partiban voltunk az ellenféllel, a küzdeni akarásunkkal nem volt probléma. A támadásunk most jobb volt, mint a védekezésünk, viszont kapusteljesítményünk alig volt. Valószínűleg a fáradtságból eredendően alakult így a végére az eredmény, amiről azt gondolom, hogy a 34 kapott gól sok, viszont a dobott 31 gólunk azt mutatja, hogy jó úton haladunk. Bár jól jött volna a 2 pont, de nem szégyenkezem azért, mert a listavezetőtől 3 góllal kikaptunk. Örülök, hogy Kopecz Barbi visszatért sérüléséből, mert amíg bírta erővel, addig nagyon hasznos játékot produkált a pályán, sok pluszt tudott adni.”

A bajnoki mérkőzés képei a Képek menüben láthatók.

(A Kecskeméti NKSE-KNKSE hivatalos oldalán valamint a kecskemetinkse.net oldalain található írott és képi anyagok kizárólag csak a forrás pontos megjelölésével, internetes felhasználás esetén aktív hivatkozással használhatóak fel.)