Jól kezdett a KNKSE a Dobó Kupán Egerben

Fölényes, 12 gólos győzelmet aratott a KNKSE a Nyíradony ellen Egerben, a Dobó Kupán. A torna második meccsén, az első 6. percben még egál volt az állás (3:3), és nem volt ez másként a 15. percben sem: 8:8-at mutatott az eredményjelző. A félidő bár csak 4 góllal, ám mégis a kecskemétiek előnyét hozta, 13:17-es állásnál vonultak le a csapatok a pályáról.

A 2. félidő 12. percében már 9 gól volt a KNKSE előnye a Nyíradonnyal szemben (27:18), amit a 22. percre már 12 gólra növeltek (34:22). A végére még 2-2 gólt dobott egymásnak a két csapat, így 36:24 lett a vége.

KNKSE-Nyíradony: 36:24 (17:13)

A kupa következő mérkőzését a Füzesabonyi SC – Vasas SC vívja egymással. A KNKSE ma még egyszer pályára lép, 15:15-kor az Eszterházy KFSC-Déjá Vu lesz az ellenfelünk.