Nem sikerült itthon tartanunk a két pontot, két gólos győzelmet aratott a Kisvárda

Végig harcos, küzdős mérkőzésen tudtunk partiban maradni a Kisvárda Master Good SE ellenében, de sajnos nem sikerült a mi malmunkra fordítani az eredményt a mérkőzés végére.

Rendkívül jól kezdett a hazai alakulat, 4-0-val indítottak a kecskeméti lányok, majd 6-2-re is vezettünk, látszódott taktikánkkal megzavartuk ellenfelünket a mérkőzés kezdetén.

A 11. percben még 7-6-ra vezettünk, ekkor ellépett a Kisvárda, 7-9 volt az ő javukra. A 24. percben 12-12 állt az eredményjelző táblán, ellenfelünknek jobban sikerült a félidő vége, így 13-15-el mehettek pihenőre a csapatok.

A második játékrészben zárkóztunk 15-15-re, majd a 41. percben 16-19-re ment el ellenfelünk. Az 50. percben 19-23 volt a Kisvárda javára, ekkor kezdtünk egy óriás hajrába, az 57. percben 22-23-ra jöttünk fel. Sajnos a végéig két vendég találat született, míg csak egy hazai, így állt be a végeredmény: 23-25.

21875544_1496727653716244_103631549_o

KNKSE: Jovana Risovic 1 –  Szabó Edina 5, Fauszt Éva 4, Deáki Dóra 4, Siska Pálma 3, Nikolayenko Olha 2, Yuliia Kucerova 2, Varga Nikolett 1, Horváth Dóra 1, Pusztai Petra (k), Gulya Krisztina, Aron Andrea, Gulyás Vanda, Borges Lima Juliana, Kovács Krisztina, Tóth Lilla.

Marosán György vezetőedző és Deáki Dóra értékelését facebook oldalunkon tekinthetitek meg.

Egy hét pihenő vár a kecskeméti csapatra, majd következő mérkőzésünkre 2018.02.18-án kerül sor a DVSC-TVP otthonában, vasárnap 20:00-kor.