NB1 Bajnoki Mérkőzés – Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE – Győri Audi ETO KC

1. december 30. szombat 18.00:

HUFBAU – AKKER KECSKEMÉTI NKSE – Győri Audi ETO KC NBI bajnoki mérkőzés 10. forduló

Helyszín: KECSKEMÉT – MESSZI ISTVÁN SPORTCSARNOK, Olimpia u. 1/a

Hatalmas az érdeklődés a Hufbau – Akker Kecskeméti NKSE – Győri Audi ETO KC mérkőzés iránt, éppen ezért Egyesületünk jóval a mérkőzés előtt megkezdi a jegyek árusítását.
A meccs időpontja: 2017. december 30. 18.00 óra
A jegyárusítás kezdete: 2017. december 4. hétfő.

Ezt követően munkanapokon 9-16 óra között vásárolhatók meg a belépőjegyek az Egyesület irodájában: Kecskemét, Klapka u. 9-11. III/322. (volt Gabona székház).
A mérkőzésre szóló belépőjegyek ára nem változik:
Felnőtt: 1.200 Ft
Diák, nyugdíjas: 800 Ft
Szurkolóink számára azt javasoljuk, hogy jegyüket mindenképpen elővételben vásárolják meg, hiszen a helyek száma korlátozott.
HAJRÁ HUFBAU – AKKER KNKSE, HAJRÁ KECSKEMÉT!

tippmix

EREDMÉNY:

Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE – Győri Audi ETO KC 22-30 (10-17)

K&H Női Kézilabda Liga 10. forduló

2017.12.30. Szombat, 18:00 Messzi István Sporcsarnok, 1900 néző!

Játékvezetők: Mizsák Dominika, Schmidt Orsolya

KNKSE: Pusztai Petra – Szabó Edina 4, Gulyás Vanda 4, Nikolayenko Olha 4, Kucerova Yuliia 3, Siska Pálma 2, Orell Bettina 2, Gulya Krisztina 2, Aron Andrea 1, Deáki Dóra, Jovana Risovic, Fauszt Éva, Karalyos Orsolya, Horváth Dóra, Kovács Krisztina, Tóth Lilla.

A mérkőzés első gólját Yvette Broch szerezte meg vendég oldalról, de jött kecskeméti részről Nikolayenko Olha, aki egalizált.

Ezután a Győr percei következtek, remek támadásaival tetemes előnyre tettek szert már az első játékrész elején: 2-9. Marosán György vezetőedző időt kért, rendezte a sorokat, a 20. percre sikerült feljebb kapaszkodni, köszönhetően Szabó Edina góljainak mind 7 méteresből, mind akcióból, így tudtuk tartani a lépést Bajnokok Ligája győztes ellenfelünkkel (7-13).

A félidőig küzdöttünk folyamatosan, hogy ne lépjenek el a vendégek, a védekezésünk összeállt. A szünetre 10-17-el mehettek pihenőre a csapatok.

A második játékrészt vendég oldalról Görbicz Anita gólja nyitotta meg, majd a KNKSE-ből Orell Bettina, majd Gulya Krisztina találata követte.

Eduarda Amorim volt eredményes átlövésből, az addigi legnagyobb különbség alakult ki (12-20). Ismét hazai gólok születtek, Aron Andrea és Gulya Krisztina találatával feljebb zárkóztunk, a 40. percben csupán hat gól volt a különbség.

Gulyás Vanda is remekelt támadásban, az 50. percre sem tudott meglépni a Győr, ekkor 19-25 állt az eredményjelző táblán. A végjátékban is, ahogy a mérkőzés nagy részében remek védekezés jellemzett minket Karalyos Orsolya és Horváth Dóra remekül oldotta meg a feladatot, a végén párosulva Pusztai Petra hatalmas védéseivel. Utóbbit a találkozó legjobb hazai játékosának választották meg, gratulálunk neki!

Tiszta szívvel kijelenthetjük, emelt fővel tudtuk elhagyni a küzdőteret, kiszolgálva Kecskemét népét, akik közel 2000 fővel tiszteltek meg jelenlétükkel, buzdítottak, biztattak minket.